У Львові заборонено запускати будь-які феєрверки

У Львові заборонено запускати будь-які феєрверки. Про це Гал-інфо повідомили сьогодні, 4 листопада, у прес-службі Львівської міської ради.

Сьогодні у міській раді відбулося засідання комісії з туристичного навантаження щодо інциденту, що трапився з кіньми у центрі міста через запуск феєрверків. Мерія нагадує, що використання феєрверків у Львові категорично заборонене. Об этом сообщает onlynew.in.ua со ссылкой на СМИ.


«У Львові діють два документи, які регламентують можливість використання феєрверків. Перший — це правила дотримання тиші, які були затверджені ще у 2010 році. Вони встановлюють процедуру проведення комерційних феєрверків. Слід звернути увагу на те, що такі заходи взагалі не можуть проводитися в центрі міста ЮНЕСКО. Тобто, згідно з правилами, у центрі Львова феєрверки не можна запускати взагалі, адже за це передбачена адміністративна відповідальність.


Також із часів, коли розпочалися військові дії на Сході, у 2015 році, ми прийняли рішення, відповідно до якого у Львові заборонено запускати будь-які феєрверки. Також управлінню поліції рекомендовано здійснювати контроль за виконанням цього рішення.


Обидва рішення є чинними, ніким не скасованими та обов’язковими до виконання на території Львова", — розповіла директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.


До слова, під час засідання комісії з туристичного навантаження прийнято рішення призупинити на тиждень дозвіл для діяльності кінних карет у Львові (дозвіл видається на рік). Відтак, цього тижня заплановано виїзд на огляд умов утримання коней, також буде організовано два круглі столи щодо ситуації, яка склалася, задля прийняття подальших рішень.


Нагадаємо, у суботу, 2 листопада, у центрі Львова трапився інцидент через запуск феєрверків у безпосередній близькості з кіньми, що є зафіксовано камерами спостереження. У результаті інциденту постраждали 15-річна дівчинка (пошкоджені кінцівки, прооперована), кучер (вивих руки, травма голови) та кінь (6 років, осколчасті переломи двох ніг, несумісні з життям).


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_zaboroneno_zapuskaty_budyaki_feierverky_329970.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя