В Україні можуть заборонити деякі види цигарок. Перелік


В Україні МОЗ пропонує заборонити низку цигарок. Відповідний законопроект опублікували на сайті відомства.

Про це повідомляє Обозреватель.

Україна взяла на себе зобов’язання виконати Директиву ЄС, яка стосується не тільки розміру акцизів, а й правил роботи тютюнового ринку.

Міністерство охорони здоров’я розробило законопроект, який обмежить табачників. По-перше, вони повинні будуть адаптувати пачки під нові вимоги. По-друге, частина сигарет їм просто заборонять продавати.

Які цигарки заборонять:

— сигарети, в яких більше 1 мг нікотину, 10 мл смоли;

— жувальний тютюн;

— сигарети, де на пачках немає попередження про шкоду;

— тютюн для самокруток з "характерним запахом";

— сигарети з добавками (вітамінами або чим-небудь, що нібито зменшує ризик для здоров’я або створює помилкове враження про дію тютюну);

— тютюнових виробів з використанням на їх упаковці або на самих тютюнових виробах будь-яких елементів або ознак (тексти, символи, назви, торговельні марки, образні або інші ознаки).

Щорічно в світі від вживання тютюну, за оцінками ВООЗ, гине близько 7 млн осіб. Глобальне опитування про вживання тютюну в Україні (GATS) показав, що в даний час 22,8% дорослого населення курять сигарети (39,7% серед чоловіків і 8,8% серед жінок).

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/v-ukrayini-planuiut-zaboronyty-deiaki-vydy-tsyharok/” Об этом сообщает chartvideo.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя